Koupelová sůl by Edith SLADKÝ SEN 900g

Koupelová sůl by Edith SLADKÝ SEN: svojí vůní Vám bude připomínat žvýkačku a proto je oblíbená hlavně u dětí. Příjemně sladká vůně napomáhá Vaší relaxaci a  navozuje pocit uvolnění nejen pro Vaše tělo, ale i duši. Příjemným bonusem bude zjemnělá a osvěžená pokožka.

Přírodní koupelová sůl z Růžového jezera Retba se hodí k celkovým koupelím, koupelím nohou, obkladům i zábalům. Příjemná vůně Vás přenese do světa wellness center, navodí příjemnou relaxaci a pomohou důkladně odpočinout a nabrat novou sílu. Kvalitní sůl s vysokým obsahem NaCl a dalších minerálních látek, Vám pomohou nabrat ztracenou energii.

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 59
Značka: by Edith
240 Kč / ks
Kategorie: Koupelová sůl
Hmotnost: 900 kg

Detailní popis produktu

Sůl by Edith z Růžového jezera Retba se používá na čištění, dezinfekci a odstranění zrohovatělé kůže, čímž ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. 

Do vany v teplé vodě rozpusťte 250 - 500g koupelové soli by Edith. Množství si můžete upravit dle velikosti Vaší vany. Doporučená doba koupele je 15 - 30 minut při teplotě 36 - 38°C. Po koupeli opláchněte tělo teplou vodou, bez použití mýdla.

Sůl skladujte v čistých, suchých, tmavých a větratelných prostorách při teplotě 5 - 25°C, mimo dosah dětí.  

Koupelové soli by Edith dodáváme na objednávku také v balení 15 kg, speciálně určené pro wellness centra, sauny, lázně, rehabilitace a pedikúry.        

Trvanlivost: 24 měsíců po otevření. 

Nevhodné pro děti do 3 let.

Výrobek neobsahuje parabeny ani žádné protispékavé látky.   

Ingredients: Sodium Chloride, Parfum Antialergik

Zpět do obchodu